Náš tým

Tým Ayur-Lanka

Náš tým masérů a terapeutů sestává z profesionálně vyškolených odborníků s dlouholetými zkušenostmi. Zaručujeme profesionální přístup a individuální přizpůsobení péče každému zákazníkovi. Naše masáže jsou na vysoké úrovni, používáme tradiční techniky masáží, vycházející z prastarých postupů, nejen ayurvédské medicíny. Používáme čistě přírodní masážní oleje a přípravky, které svými účinky prohlubují sílu samotné masáže. Veškeré masážní přípravky si dovážíme a na jejich výrobu dohlížíme na Srí Lance, jsou vyráběny z nejkvalitnějších surovin (bylin, ovoce, semen,...), které čistá příroda tohoto rajského ostrova nabízí.

Salon Ayur Spa je jedinečný nejen samotnými masážemi, krásným prostředím a exotickou vůní masážních přípravků, ale především profesionalitou služeb. Naši klienti jsou v péči výhradně terapeutů ze Srí Lanky a z Filipín, jejichž umění masáže je dáno nejen nabytými zkušenostmi, ale též vrozenými dispozicemi ze země jejich původu. 

Představme si náš stávající tým:

 

Raju

odborník na ayurvédu, původem ze Srí Lanky. V ČR působí již 17 let jako odborný masér, terapeut, lektor. Pořádá ayurvédské regenerační pobyty, kde kromě masáží, terapií a diagnostiky také klientům připravuje ayurvédskou stravu po celou dobu pobytu. Je zkušený diagnostik, ayurvédě se věnuje takřka od dětství, kdy čerpal prvotní znalosti od své tety, uznávané ayurvédské lékařky na Srí Lance.

Raju.JPG

Samm

zkušená odbornice na thajské a filipínské masáže - mezi její "speciality" patří thajská masáž, hot stones či masáž obličeje. Stále usměvavá, vynikající terapeutka s letitými zkušenostmi. Umění thajských masáží se učila přímo v Thajsku od největších mistrů. Důkazem její profesionality je i to, že několik let působila jako osobní masérka dubajské královské rodiny. Velice si vážíme spolupráce s touto skvělou masérkou.

 

ovál.JPG

Ruwani

Profesionální ayurvédská terapeutka s mnohaletými zkušenostmi na nejšpičkovějších ayurvédských klinikách. Umění ayurvédy je v její rodině předáváno z generace na generaci. Odbornice na královskou ayurvédskou terapii Shirodhara nebo masáž bylinnými či rýžovými měšci. Svoji vyrovnanost a cit přenáší i do masáží samotných.

Ruwani.JPG

Nilmini

Profesionální ayurvédská terapeutka s mnohaletými zkušenostmi na nejšpičkovějších ayurvédských klinikách a hotelích. Spolu s Ruwani tvoří skvěle vyrovnaný a sehraný  tým pro double masáž, jejich synchronizované masážní techniky mají za následek dokonalé uvolnění a relaxaci. Double masáž doporučujeme jako intenzivní zážitek z pravé ayurvédské masáže.

Nilmini.JPG

Shashi

Profesionální ayurvédská terapeutka s mnohaletými zkušenostmi, jejímž masážím nechybí potřebná energie, soustředěnost a vyrovnanost. Stejně jako všechny naše terapeutky dokáže rozpoznat, na jaká místa je třeba se při masáži zaměřit, např. bolesti či bloky.

Shashi.JPG

Máte dotazy? Napište nám


     Vaše zpráva byla odeslána, děkujeme.
     Při odesílání došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.

     Přihlaste se k odběru newsletteru

     Budete mít přehled o všech novinkách
       E-mail byl uložen, děkujeme.
       Při odesílání došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.