Nabídka masáží

Masáže

V našem salonu si můžete vybrat (nebo si nechat námi doporučit) z pestré nabídky originálních masáží. Kořeny těchto masáží sahají až do doby před několika tisíci lety a snoubí se v nich prastaré masážní techniky spolu s použitím čistě přírodních olejů, mastí a bylin, jež mají svoje nezaměnitelné účinky. Ať už si z naší nabídky vyberete kteroukoliv masáž, budete vždy v péči našich odborníků, profesionálních terapeutů ze Srí Lanky a Filipín. 

Masáže jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, pokud máte konkrétní obtíže, nestyďte se zeptat, svěřit. Každému se věnujeme individuálně, přizpůsobujeme též masážní techniky a postupy. V naší nabídce zde naleznete pouze základní masáže, které však v praxi různě kombinujeme, prodlužujeme jejich dobu trvání či zařazujeme jiné, speciální terapie. I pokud vy sami si přejete některou masáž prožít déle, nebojte se říct.

 

 

Kontraindikace masáží (kdy masáž není vhodná)

 •  bezprostředně po jídle
 •  teplota, horečnaté onemocnění
 • zánětlivé onemocnění
 • menstruace
 • nevolnost, slabost
 • kožní onemocnění, vyrážka na pokožce
 • krátce po operaci (méně než 6 měsíců)
 • těhotenství kratší než 5 měsíců

 

 

ABHYANGA

Základní ayurvédská masáž celého těla. Provádí se za použití oleje, který dodává pokožce potřebné vitaminy, pružnost, jemnost a v neposlední řádě krásně provoní. Masáž má výrazný vliv na lymfatický systém, kdy cílenými masážními technikami dochází k prokrvení organismu, uvolnění zatuhlých svalů, šlach a kloubů, zlepšuje činnost oběhového systému. Pravidelným absolvováním masáží dochází k odplavování škodlivin z těla a tím zlepšení činnosti imunitního systému. Doporučuje se též jako masáž relaxační, uvolňuje napětí, stres, vhodná při poruchách spánku. Intenzitu této masáže si můžete vyzkoušet za pomoci našich terapeutek ze Srí Lanky, jedinečné účinky zanechává tato masáž prováděná 2 terapeutkami současně - tzv. synchronní (double) masáž. Tělo se dokonale uvolní, zharmonizuje a dosahuje se tak maximálního účinku této terapie. Doporučujeme masáž opakovat alespoň 2krát měsíčně, při akutních potížích např. s pohybovým aparátem, doporučujeme docházet na masáže i několikrát týdně. V takových případech nastavujeme individuální program a sled masáží, v různých intenzitách. Délka trvání libovolná, minimálně 60 minut.

 

SHIRODHARA

Královská ayurvédská terapie Shirodhara, je proslulá jako nejvíce relaxační ayurvédská procedura vůbec. Je na tom určitě kus pravdy, jelikož teplý olej, stékající na čelo v místě tzv. "třetího oka" a jemně se rozlévající k temeni hlavy, působí na člověka mnohdy jako dotek anděla. Součástí této terapie je také masáž hlavy a šíje, nejlépe celou proceduru kombinovat s masáží celého těla. Shirodhara se využívá nejen jako relaxační terapie, pro zklidnění mysli,  ale působí také při mnoha obtížích, spojených s hlavou, očima, ušima. Např. při nespavosti, nadměrném stresu, poruchách vidění, atd. Použitý olej je prospěšný vlasům a vlasové pokožce, obsažené bylinné extrakty dodávají vlasům vitamíny, lesk, pevnost a také působí proti jejich šedivění. Doporučujeme olej nechat na vlasech působit co nejdéle, aby mohl co nejintenzivněji projevit svoje účinky. Ideální smýt z vlasů až druhý den.

 

PINDASVEDAN

Spojení ayurvédské masáže celého těla a nahřátých bylinných měšců, výrazně prokrvuje organismus, prohřívá a uvolňuje bolestivá místa. Měšce jsou naplněny směsí speciálních bylin, rýže a jiných ingrediencí, mnohdy složení směsí obměňujeme a upravujeme každému dle konkrétních obtíží. V případě individuální péče doporučujeme tuto terapii opakovat pravidelně alespoň 2-3x týdně po dobu několika měsíců. 

 

Thajská masáž (THAI)

Tradiční thajskou masáž můžete u nás vyzkoušet z rukou filipínských terapeutek, které se umění masáží učily přímo v Thajsku od tamních mistrů. V našem salonu provádíme thajskou masáž olejovou, je však při ní použito méně oleje, než je tomu např. u masáží ayurvédských.

Thajská masáž je ve srovnání s filipínskou či ayurvédskou masáží více protahující, silová. Používají se při ní hmaty, které napravují i dlouhodobé bloky, uvolňují zatuhlé svaly a šlachy, prokrvují organismus. I při této masáži však přizpůsobujeme intenzitu a druhy hmatů individuálně každému tak, jak jeho tělo dovolí či potřebuje. Thajská masáž není forma "lámání kostí", s čímž je mnohdy srovnávána.  Pohyby, vložená energie a hmaty maséra jsou natolik sladěné, že dochází k dokonalému uvolnění a pocitu harmonie. Profesionálně provedená masáž, tedy za použití původních originálních masážních technik, je pro člověka vzpruhou, přílivem nové energie a zklidněním.

 

PHILIPPINES

Filipínská masáž PINOY HILOT je další specialitou našich filipínských terapeutek. Jedná se o masáž, účinnou při odbourávání nahromaděného sresu, uvolňuje namožené svaly a odstraňuje jejich bolest. Je vhodná též pro posílení imunity, povzbuzení a načerpání nové energie. Filipínská masáž odstraňuje negativní energie z těla, pomáhá regenerovat a navozuje dobrou náladu ;o). Stejně jako u ostatních masáží doporučujeme absolvovat pravidelně, minimálně jednou měsíčně, pokud není nutné častěji z důvodu řešení konkrétních obtíží.

Kdo by chtěl vyzkoušet nejdříve kratší masáž, nabízíme též filipínskou  masáž zad či masáž nohou, v délce trvání 30 minut. 

 

HOT STONES

Tradiční fiipínská masáž HOT STONES - to je požitek pro tělo v podobě masáže celého těla teplými lávovými kameny. Kameny jsou na tělo nejen přikládány, ale naše terapeutka jimi masíruje celé tělo, též obličej a chodidla. Masáž vede k dokonalé relaxaci, tělo i mysl se zklidní vlivem proudícího tepla z lávových kamenů a za doprovodu jemných masážních technik se celé tělo uvolní a zharmonizuje. Masáž lávovými kameny doporučujeme nejen v chladném období, ale kdykoliv během roku. Teplo je pro člověka důležité neustále. I v období zvýšeného stresu či neklidu, cítíme vnitří chlad. Masáž dokáže uvolnit tělo i mysl, teplo dává člověku pocit bezpečí. Masáž celého těla lávovými kameny provádíme v délce trvání 90minut. Případně lávové kameny můžete vyzkoušet při 60min. filipínské masáži celého těla, kdy mohou být lávovými kameny masírována záda.

DOUBLE

Exkluzivní masáž DOUBLE je synonynem hluboké relaxace a dokonalé péče. Masáž probíhá synchronně dvěma terapeutkami, jejichž masážní hmaty jsou dokonale sehrané, navozují harmonii a uvolnění.  Masáž uvolňuje napětí a stres, zlepšuje krevní oběh a umocňuje pocit relaxace z prožité masáže. Tuto masáž doporučujeme pro ty, kdo chtějí vychutnat sílu masáže naplno, zažít intenzivní péči o své tělo. Aůe též pro ty z vás, které trápí nějaké obtíže a je třeba intenzivně pracovat na jejich odstranění. Lze také zkombinovat např. s ayurvédskou terapií Shirodhara či masáží bylinnými měšci. Nebojte si říct, vážíme si toho, že se vložíte alespoň po dobu masáže do našich rukou a naším  hlavním zájmem je Váš prožitek, radost a uvolnění -  tedy smysluplná "práce". Masáž doporučujeme v minimální délce trvání 60 minut.

 

Párová masáž

Jako bonus našeho salonu si můžete vychutnat celotělovou masáž ve dvou, ať už chcete si užívat chvíle relaxu a vypnout myšlenky, nebo si povídat a sdělovat momentální dojmy či prožitky u masáže. V obou případech je tato masáž jistě nezapomenutelným a hlubokým zážitkem. Po masáži na vás čeká šálek pravého ceylonského čaje.

Ideální jako dárek pro partnera!...zároveň i pro Vás ;o)

Přihlaste se k odběru newsletteru

Budete mít přehled o všech novinkách
   E-mail byl uložen, děkujeme.
   Při odesílání došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.