Aktuality

4.1.2021

Vážení zákazníci,

salon je opět z nařízení Vlády ČR až do odvolání uzavřen.Je nám velice líto, ale v současné době nepřijímáme ani nové termíny masáží. U zakoupených dárkových poukazů bude opět prodloužena platnost o dobu uzavření salonu.

Těšíme se snad brzy na viděnou, mějte hezké dny!

 

25.11.2020

Vážení zákaznící, od pondělí 30.11.2020 bychom měli opět otevírat náš salon. Tato skutečnost však bude potvrzena teprve v neděli 29.11.2020, po zasedání Vlády ČR. Prozatím v tuto chvíli nepřijímáme objednávky na masáže, s těmi započneme až po otevření salonu. Dárkové poukazy ať už vánoční, či k jiné příležitosti lze po domluvě v salonu zakoupit už nyní, případně objednat mailem či telefonicky zaslání tištěného poukazu poštou, či elektronického na mailovou adresu.

Děkujeme za pochopení!

 

 

21.10.2020

Vážení zákazníci, vzhledem k nařízení Vlády ČR je i náš salon od 22.10.2020 uzavřen, a to až do odvolání. Termíny platnosti zakoupených dárkových poukazů automaticky prodloužíme o dobu, po kterou bude salon uzavřen. Po celou dobu, kdy bude salon uzavřen, nebudeme přijímat žádné objednávky na masáže.

Děkujeme za pochopení a těšíme se zase na setkání s Vámi. Přejeme hlavně mnoho sil a zdraví, v této nelehké době.

Tým Ayur Spa Prostějov

 

 

___________________________________________________________________________________________________________

Vážení zákazníci!

 • Vzhledem k nucenému uzavření salonu v době pandemie Covid-19, prodlužujeme  dárkové poukazy, zakoupené před uzavřením salonu, a to o 3 měsíce. Platí to i pro poukazy vánoční s původní platností do 30.6.2020 - nově tedy do 30.9.2020.
 • Noste, prosím, na masáž vždy vlastní ručník.
 • Nepřicházejte do našeho salonu, máte-li jakékoliv pochybnosti o Vašem zdravotním stavu. Raději svůj termín přeložte na jindy.
 • Po masážích momentálně nepodáváme čaj, jak jste byli zvyklí.
 • Prosíme, abyste si volali pro svoje termíny či dotazy v uvedené době, a to POUZE v pracovních dnech od 9-17hod.
 • Milé dámy, znovu apelujeme: masáž v období těhotenství NENÍ vhodná min. až do 5.měsíce a poté POUZE za předpokladu, že těhotenství probíhá bez jakýchkoliv komplikací. Masáž, zatajíte-li rané těhotenství, může být velmi nebezpečná. Na prodloužení poukázky ani v tomto případě není problém se dohodnout. Nač riskovat kvůli takové malichernosti.
 • Vzheledem k tomu, že náš tým masérů nyní posílil další mužský element, máte-li vyhraněný zájem a chcete, aby Vás masíroval/a výhradně muž/ žena, sdělte tuto skutečnost již při domlouvání termínu. V den samotné masáže již Vaší žádosti nemusí být vyhověno.

         Děkujeme za pochopení!

Máte dotazy? Napište nám


     Vaše zpráva byla odeslána, děkujeme.
     Při odesílání došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.

     Přihlaste se k odběru newsletteru

     Budete mít přehled o všech novinkách
       E-mail byl uložen, děkujeme.
       Při odesílání došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.